تاریخچه ظروف شیشه ای آرکوفام

•    تاریخچه آرکوفام  :
درباره ما :
شرکت آرکوفام از سال 1386 فعالیت خود را با تولید بلور مظروف در صنعت خم  شیشه آغاز نموده و هم اکنون ما مدعی هستیم در کشور عزیزمان ایران به لحاظ حجم تولید و کیفیت محصول و بسته بندی برفراز قلّه موفقیت ایستاده ایم.

مأموریت :    
شرکت آرکوفام در سال 1386 با تولید ظروف بلورین و با ظرفیت اسمی 1700 تن در سال فعالیت خود را آغاز نمود.
این شرکت با هدف تامین نیازهای مشتریان داخلی و خارجی در زمینه تولید ظروف بلورین ، با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی فعالیت خود را آغاز و با اجرای طرحهای توسعه و تحقیق اقدام به تجهیز و بروز رسانی واحدهای مختلف خود نمود ، به نحوی که توان تولیدی این واحد تا سقف 3000 تن در سال افزایش یافت و محصولات این شرکت هم اکنون علاوه بر ارائه در بازارهای داخلی به بسیاری از کشورهای منطقه از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس، شبه جزیره بالکان و آسیای میانه صادر می گردد.
رسالت ما معرفی محصولات ایرانی بعنوان محصولاتی بی نقص ، با کیفیت و قابل رقابت در بازارهای جهانی و توسعه بازار تا مرزهای بیکران تجارت جهانی می باشد.
چشم انداز:
آرکوفام  در نظر دارد با ارائه محصولات مدرن در طرحها و رنگهای متنوع و متعدد راحتی را به زندگی شما هدیه کند. ما محصولات خود را منطق با نیازهای مشتریان تولید کرده و در صورت نیاز تغییر می دهیم به نحوی که در 5 سال آینده هر خانه و خانواده ایرانی با محصولات آرکوفام آشنا بوده و یا حداقل یک نوع از محصولات ما را استفاده کند. ما می خواهیم هر گاه نامی از کیفیت ، تنوع ، استفاده آسان ، زیبایی و رضایت مشتریان می آید ، بی اختیار نام آرکوفام در اذهان تداعی گردد.
ارزشها :
-    رعایت اصول استاندارد و تضمین کیفیت در ارائه محصولات با توجه به مظروف بودن آنها
-    تعهد و التزام در راستای تأمین رضایت خاطر مشتریان به عنوان شریان حیاتی شرکت
-    ارتباط مستمر و مداوم با مشتریان، تأمین کنندگان سازمان در قالب ، بازدید و بررسی و غیره به منظور تعمیق روابط با این دو عنصر سازنده در سازمان
-    توجه و تأکید بر کیفیت  ، چرا که کیفیت وجه تمایز بارز شرکت ما با سایر رقباست !
-    فراهم نمودن شرایط ارتقا و رشد سازمانی و شخصی پرسنل سازمان
-    ارتقاء سطح استفاده از تکنولوژی های روز در طراحی ، چاپ و ارائه محصول

 

Scroll Top